MONITOR INTERAKTYWNY eBoard VD-5520T

Monitory dotykowe eBoard stanowią nieodzowną pomoc dydaktyczną i wsparcie każdego użytkownika podczas prowadzenia zajęć lekcyjnych, wykładów czy prezentacji biznesowych. To połączenie najnowszej technologii z intuicyjną obsługą. Dzięki zastosowaniu w monitorach eBoard najnowszej generacji matowych bezodblaskowych i antyrefleksyjnych paneli wyświetlających AUO i LG pracujących w rozdzielczości FHD i UHD w szerokim gamucie barwnym z wysokim kontrastem sprawia, że wyświetlane obrazy są bardzo realistyczne i wyraziste. Uzyskujemy przez to wysokiej jakości przekaz multimedialny. Pracę z monitorem usprawnia użytkownikowi zastosowany elastyczny system interfejsów i przyłączy audio/video oraz portów komunikacyjnych typu USB działających niezależnie, umożliwiając tym samym podłączenie większej ilości urządzeń zewnętrznych bez konieczności ciągłego przepinania przewodów, natomiast wbudowana bezprzewodowa komunikacja WiFi i system Android umożliwia niezależną pracę monitora bez konieczności stosowania komputera lub laptopa. Zainstalowany w monitorach eBoard wewnętrzny, wysokiej rozdzielczości system pozycjonowania w podczerwieni, w połączeniu z szybkim czasem reakcji, wprowadza dużą precyzję i płynność obsługi dotyku. Monitory posiadają również funkcję „blocklock” jest to rozwiązanie sprawdzające się w miejscach gdzie przebywa wiele osób. Pozwala ona zablokować monitor i odblokować jedynie po podaniu hasła dostępowego. Zabezpiecza to sprzęt i dostępne na nim dane przed niepożądanym użyciem.

Monitory eBoard łączą w sobie wielkoformatowy wyświetlacz i funkcję tablicy interaktywnej, a w połączeniu z wbudowanym komputerem OPS (opcja), otrzymujemy samodzielne i niezależne urządzenie All-in-one.

Oprogramowanie dołączane do monitorów interaktywnych eBoard nie tylko umożliwia nanoszenie notatek, zakreśleń czy zaznaczeń podczas prowadzonych zajęć, wykładów lub spotkań biznesowych ale przede wszystkim pozwala stworzyć w pełni komunikatywne interaktywne środowisko wymiany informacji, poprzez podłączenie 40-tu zewnętrznych urządzeń typu tablet, Smartfon czy laptop pracujących w trybie on-line wraz z monitorem. Dzięki takiej funkcjonalności wykładowca/prelegent ma możliwość komunikowania się z wybranym uczestnikiem lub całą grupą przesyłając dany kontent lub fragment prezentacji uczestnikowi (kom) spotkania w celu indywidualnej pracy lub wyrażenia opinii co do otrzymanych danych. Komunikacja jest obustronna, tak więc uczestnik wykładu/prelekcji również posiada możliwość komunikowania się i odsyłania informacji zwrotnej. Oprogramowanie pozwala również tworzyć własne interaktywne prezentacje i wykłady, usprawniające prowadzenie lekcji oraz szkolenia biznesowe.

Charakterystyka monitorów eBoard VD-5520T

 • Pełna funkcjonalność tablicy interaktywnej
 • Wbudowany ANDROID
 • Funkcja wielodotyku jednoczesny odczyt 20 punktów (Windows)
 • Funkcja MultiUser / Czytanie Multigestów
 • Współpracuje On-Line jednocześnie z wieloma urządzeniami zewnętrznymi typu Smartfon lub Tablet
 • Komunikacja WiFi
 • Plug and Play = Włącz i działaj

MATRYCA:

  • 55"
  • FULL HD / 16:9
  • Chroniona 4 mm szybą hartowaną
  • Antyodblaskowa
  • Antyrefleksyjna

Komputer OPS i5

 • procesor: i5 - dwurdzeniowy - 4 wątkowy
 • chipset: Intel 8 Series
 • karta graficzna: Intel HD Graphic 4600
 • sieć wifi: 802.11n
 • sieć kablowa: Realtek 1GB
 • dźwięk: High Definition Audio
 • Ram: 4GB
 • SSD:    128GB
 • USB:  2.0 / 3.0

Oprogramowanie

Oprogramowanie eBoard Teach w połączeniu z tablicą eBoard daje ogromne możliwości każdemu wykładowcy. Szereg zawartych w nim funkcji i narzędzi w dużym stopniu wspiera jego pracę. Przygotowanie lekcji, wykładu czy prezentacji przy użyciu tej formy przekazu staje się łatwiej przyswajalne, zrozumiałe i akceptowane przez słuchacza. W dobie rozwiązań powiązanych ściśle z interaktywnym przekazem multimedialnym odbiorca jest włączony w przekaz i czynnie w nim uczestniczy. Staje się odbiorcą, a nie jedynie biernym słuchaczem.

Realizowane funkcje:
szereg narzędzi umożliwiających nanoszenie notatek, oznaczanie ich, wskazywanie szczegółów, wprowadzanie ewentualnych korekt. tworzenie zrzutów ekranowych, zakreśleń, podświetleń oraz eksponowania szczegółów, które w danym momencie mają zwrócić szczególną uwagę odbiorcy. rysowanie figur, rozpoznawanie odręcznie rysowanych kształtów, nanoszenie wektorów i wymiarowanie poszczególnych elementów przy wykorzystaniu narzędzi matematycznych, pomiarowych i kartograficznych. wbudowany moduł geometryczny oraz funkcji matematycznych, bogato rozwinięty moduł umożliwiający zapis funkcji i bezpośrednie uzyskanie wykresu praca w układzie kartezjańskim z oznaczeniem punktów wzajemnie przecinających się. działania fizyczne i chemiczne, umożliwiające przeprowadzenie podstawowych badań w celu lepszego zrozumienia zachodzących zjawisk i zależności. bogato wyposażona galeria wspierająca nie tylko wykłady czy lekcje, ale również pozwalająca wzbogacić każdą prezentację. możliwość zapisania własnego obrazu z naniesionymi uwagami, zmianami, czy adnotacjami. możliwość nanoszenia notatek bezpośrednio w trakcie odtwarzania pliku video i zapisania ich wraz z omawianym kadrem. możliwość zapisania prowadzonej lekcji, wykładu lub prezentacji w różnych formatach jak również jako pliku video. moduł eClass umożliwiający dzielenie obrazu między tablicami i jednoczesną pracę na tym samym pliku.

MODEL

CENA NETTO

CENA BRUTTO

VD-5520T +OPS i5

7 605,69 zł

9 355,00 zł

0% PREFERENCYJNA STAWKA VAT DLA EDUKACJI

Pliki do pobrania

SPECYFIKACJA TECHNICZNA MONITORA:

 
VD 5520T
Panel 55" LED
Matryca matowa, antyodblaskowa, antyrefleksyjna
Ochrona panelu szyba hartowana 4 mm
Przekątna 55"
Proporcje obrazu 16:9
Rozdzielczość FHD
1920 x 1080
Jasność 500 cd/m²
Kontrast 5000:1
Wyświetlane kolory 10 bit / 1.07 mld
Kąt widzenia 178°/178°
Żywotność Panelu 30 000h
Rozdzielczość dotyku 32 768 x 32 768
Czas reakcji ≤ 5 ms
Technologia dotyku IR - Podczerwień
Obsługa Palec, pisak, wskaźnik, dowolny nieprzezroczysty element
Komunikacja z komputerem USB
OS Android
Audio Wbudowane głośniki 2 x 15W
Wejścia wideo VGA, HDMI, S-Video, Composite, Component Y Pb Pr
Wyjścia wideo VGA, Video
Wejścia audio MiniJack 3.5mm, RCA R/L, 
Wyjścia audio MiniJack 3.5mm, RCA R/L, SP DIF DigitalAudio, Earphone 
Porty komunikacyjne USB A/B, LAN RJ-45, RS-232, Slot OPS, WiFi - Antena
Wymiary monitora 1327 x 846 x 80mm
Wymiary opakowani 1410 x 1000 x 210mm
Waga netto  42kg
Waga brutto 52kg
Rozstaw otworów montażowych 400 x 500 mm
Pobór energii 200W
Pobór energii Stand-By ≤ 1W
Akcesoria Pilot z bateriami, Przewód VGA 1.8m, Przewód HDMI 1.8m, Przewód audio 3.5mm MiniJack, Przewód USB A/A, Przewód zasilający, Pisak, Płyta CD z oprogramowaniem
Certyfikaty CE, FCC, ISO 9001, ISO 14001, RoHS
Gwarancja Monitor 24 m-cy / Panel 24 m-ce
Komputer OPS
Procesor INTEL i5-4430s 2.7GHZ
Pamięć RAM 4GB SO-DIM DDR3
Dysk twardy SSD 128GB
Porty we/wy VGA, HDMI, MiniJack 3.5mm, USB 2.0 / 3.0, LAN RJ-45, WiFi
Waga 1.20 kg