Program rządowy

UWAGA!

AKTYWNA TABLICA - II EDYCJA

URUCHOMIONY!

DOFINANSOWANIE NAWET 14 000 ZŁ NA ZAKUP PROJEKORA LUB ZESTAWU

AKTYWNA TABLICA - EDYCJA II 2018

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

AKTYWNA TABLICA - EDYCJA II 2018

MONITOR INTERAKTYWNY eBoard VD-7510T

Monitory dotykowe eBoard stanowią nieodzowną pomoc dydaktyczną i wsparcie każdego użytkownika podczas prowadzenia zajęć lekcyjnych, wykładów czy prezentacji biznesowych. To połączenie najnowszej technologii z intuicyjną obsługą. Dzięki zastosowaniu w monitorach eBoard najnowszej generacji matowych bezodblaskowych i antyrefleksyjnych paneli wyświetlających AUO i LG pracujących w rozdzielczości FHD i UHD w szerokim gamucie barwnym z wysokim kontrastem sprawia, że wyświetlane obrazy są bardzo realistyczne i wyraziste. Uzyskujemy przez to wysokiej jakości przekaz multimedialny. Pracę z monitorem usprawnia użytkownikowi zastosowany elastyczny system interfejsów i przyłączy audio/video oraz portów komunikacyjnych typu USB działających niezależnie, umożliwiając tym samym podłączenie większej ilości urządzeń zewnętrznych bez konieczności ciągłego przepinania przewodów, natomiast wbudowana bezprzewodowa komunikacja WiFi i system Android umożliwia niezależną pracę monitora bez konieczności stosowania komputera lub laptopa. Zainstalowany w monitorach eBoard wewnętrzny, wysokiej rozdzielczości system pozycjonowania w podczerwieni, w połączeniu z szybkim czasem reakcji, wprowadza dużą precyzję i płynność obsługi dotyku. Monitory posiadają również funkcję „blocklock” jest to rozwiązanie sprawdzające się w miejscach gdzie przebywa wiele osób. Pozwala ona zablokować monitor i odblokować jedynie po podaniu hasła dostępowego. Zabezpiecza to sprzęt i dostępne na nim dane przed niepożądanym użyciem.

Monitory eBoard łączą w sobie wielkoformatowy wyświetlacz i funkcję tablicy interaktywnej, a w połączeniu z wbudowanym komputerem OPS (opcja), otrzymujemy samodzielne i niezależne urządzenie All-in-one.

Oprogramowanie dołączane do monitorów interaktywnych eBoard nie tylko umożliwia nanoszenie notatek, zakreśleń czy zaznaczeń podczas prowadzonych zajęć, wykładów lub spotkań biznesowych ale przede wszystkim pozwala stworzyć w pełni komunikatywne interaktywne środowisko wymiany informacji, poprzez podłączenie 40-tu zewnętrznych urządzeń typu tablet, Smartfon czy laptop pracujących w trybie on-line wraz z monitorem. Dzięki takiej funkcjonalności wykładowca/prelegent ma możliwość komunikowania się z wybranym uczestnikiem lub całą grupą przesyłając dany kontent lub fragment prezentacji uczestnikowi (kom) spotkania w celu indywidualnej pracy lub wyrażenia opinii co do otrzymanych danych. Komunikacja jest obustronna, tak więc uczestnik wykładu/prelekcji również posiada możliwość komunikowania się i odsyłania informacji zwrotnej. Oprogramowanie pozwala również tworzyć własne interaktywne prezentacje i wykłady, usprawniające prowadzenie lekcji oraz szkolenia biznesowe.

Charakterystyka monitorów eBoard VD

 • Pełna funkcjonalność tablicy interaktywnej
 •  Wbudowany ANDROID
 • Funkcja wielodotyku jednoczesny odczyt 10 punktów
 • Funkcja MultiUser / Czytanie Multigestów
 • Współpracuje On-Line jednocześnie z wieloma urządzeniami zewnętrznymi typu Smartfon lub Tablet
 • Komunikacja WiFi
 • Plug and Play = Włącz i działaj

MATRYCA

  • 75"
  • FULL HD / 16:9
  • Chroniona 4 mm szybą hartowaną
  • Antyodblaskowa
  • Antyrefleksyjna

Oprogramowanie

Oprogramowanie eBoard Teach w połączeniu z tablicą eBoard daje ogromne możliwości każdemu wykładowcy. Szereg zawartych w nim funkcji i narzędzi w dużym stopniu wspiera jego pracę. Przygotowanie lekcji, wykładu czy prezentacji przy użyciu tej formy przekazu staje się łatwiej przyswajalne, zrozumiałe i akceptowane przez słuchacza. W dobie rozwiązań powiązanych ściśle z interaktywnym przekazem multimedialnym odbiorca jest włączony w przekaz i czynnie w nim uczestniczy. Staje się odbiorcą, a nie jedynie biernym słuchaczem.

Realizowane funkcje:
szereg narzędzi umożliwiających nanoszenie notatek, oznaczanie ich, wskazywanie szczegółów, wprowadzanie ewentualnych korekt. tworzenie zrzutów ekranowych, zakreśleń, podświetleń oraz eksponowania szczegółów, które w danym momencie mają zwrócić szczególną uwagę odbiorcy. rysowanie figur, rozpoznawanie odręcznie rysowanych kształtów, nanoszenie wektorów i wymiarowanie poszczególnych elementów przy wykorzystaniu narzędzi matematycznych, pomiarowych i kartograficznych. wbudowany moduł geometryczny oraz funkcji matematycznych, bogato rozwinięty moduł umożliwiający zapis funkcji i bezpośrednie uzyskanie wykresu praca w układzie kartezjańskim z oznaczeniem punktów wzajemnie przecinających się. działania fizyczne i chemiczne, umożliwiające przeprowadzenie podstawowych badań w celu lepszego zrozumienia zachodzących zjawisk i zależności. bogato wyposażona galeria wspierająca nie tylko wykłady czy lekcje, ale również pozwalająca wzbogacić każdą prezentację. możliwość zapisania własnego obrazu z naniesionymi uwagami, zmianami, czy adnotacjami. możliwość nanoszenia notatek bezpośrednio w trakcie odtwarzania pliku video i zapisania ich wraz z omawianym kadrem. możliwość zapisania prowadzonej lekcji, wykładu lub prezentacji w różnych formatach jak również jako pliku video. moduł eClass umożliwiający dzielenie obrazu między tablicami i jednoczesną pracę na tym samym pliku.

MODEL

CENA NETTO

CENA BRUTTO

VD-7510T

15 975,00 zł

19 649,25 zł

0% PREFERENCYJNA STAWKA VAT DLA EDUKACJI

Pliki do pobrania

SPECYFIKACJA TECHNICZNA MONITORA:

 VD 7510T
Panel75" LED
Matrycamatowa, antyodblaskowa, antyrefleksyjna
Ochrona paneluszyba hartowana 4 mm
Przekątna75"
Proporcje obrazu16:9
RozdzielczośćFHD / UHD
1920x1080 / 3840x2160
Jasność500 cd/m²
Kontrast5000:1
Wyświetlane kolory10 bit / 1.07 mld
Kąt widzenia178°/178°
Żywotność Panelu50 000h
Rozdzielczość dotyku32 768 x 32 768
Czas reakcji≤ 5 ms
Technologia dotykuIR - Podczerwień
ObsługaPalec, pisak, wskaźnik, dowolny nieprzezroczysty element
Komunikacja z komputeremUSB
OSAndroid
AudioWbudowane głośniki 2 x 15W
Wejścia wideoVGA, HDMI, S-Video, Composite, Component Y Pb Pr
Wyjścia wideoVGA, Video
Wejścia audioMiniJack 3.5mm, RCA R/L, 
Wyjścia audioMiniJack 3.5mm, RCA R/L, SP DIF DigitalAudio, Earphone 
Porty komunikacyjneUSB 2.0/3.0, LAN RJ-45, RS-232, Slot OPS, WiFi - Antena
Wymiary monitora1736 x 1060 x 107,5mm
Wymiary opakowani1860 x 1190 x 215mm
Waga netto 60,3kg
Waga brutto75kg
Rozstaw otworów montażowych400 x 500 mm
Pobór energii300W
Pobór energii Stand-By≤ 0,5W
AkcesoriaPilot z bateriami, Przewód VGA 1.8m, Przewód HDMI 1.8m, Przewód audio 3.5mm MiniJack, Przewód USB A/A, Przewód zasilający, Pisak, Płyta CD z oprogramowaniem
CertyfikatyCE, FCC, ISO 9001, ISO 14001, RoHS
GwarancjaMonitor 36 m-cy / Panel 24 m-ce
 Komputer OPS
ProcesorINTEL i5-4430s 2.7GHZ
Pamięć RAM4GB SO-DIM DDR3
Dysk twardySSD 128GB
Porty we/wyVGA, HDMI, MiniJack 3.5mm, USB 2.0 / 3.0, LAN RJ-45, WiFi
Waga1.20 kg

Zapisz się do newslettera

Serdecznie zapraszamy do rejestracji. Będziecie Państwo na bieżąco informowani o naszych nowościach w ofercie, ale nie częściej niż, raz w tygodniu...

top rejestracja produktu

OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ

Jesteśmy dystrybutorami znanych, cenionych marek.
Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań multimedialnych dla placówek edukacyjnych, administracyjnych, przedsiębiorstw.
MONITORY INTERAKTYWNE | TABLICE MULTIMEDIALNE  |  WIZUALIZERY | PROJEKTORY

 

 

 

 

 • Zapraszamy do współpracy

  Zapraszamy do współpracy Dealerów, Regionalnych Dystrybutorów. Oferujemy atrakcyjne zasady współpracy, dogadne warunki finansowania.

Początek strony