kompaktowy Wizualizer MX-1 - 4K

  • Kamera 4K
  • Zasilanie i transmisja obrazu przez USB 3.0
  • Płynna transmisja obrazów z prędkością do 60fps w trybie FullHD
  • Lekki i kompaktowy - waży tylko 470g
  • Elastyczna konstrukcja: obrotowa i obrotowa głowica kamery
  • Przejrzysta i łatwa kontrola kamery
  • Opcjonalne złącze MX-1 dla interfejsów HDMI i VGA
  • 5 lat gwarancji

Jakość 4K, odtwarzanie Video z pełną prędkością

Pomóż utrzymać zainteresowanie ucznia dzięki wysokiej jakości obrazom przedstawionym w drobnych szczegółach. MX-1 wykorzystuje czujnik obrazu 13M i wyświetla obraz w rozdzielczości 4K ultra-HD. Zwiększenie zrozumienia ze strony studenta dzięki efektywnemu wykorzystaniu odtwarzania wideo z prędkością 60 klatek na sekundę. (60 fps, gdy jest używany w trybie wysokiej klatki 1080p)

Ultra-kompaktowy, łatwy w konfiguracji!

Ultra-kompaktowy, prosty i stylowy wizualizer MX-1 może z łatwością zmieścić się w małej torebce, dzięki czemu jest lekki i łatwy do przenoszenia w praktycznie każdej sytuacji. MX-1 można podłączyć do komputera PC za pomocą USB3.0 , który umożliwia nagrywanie wideo lub skanowanie obrazów bezpośrednio na komputer. Opcjonalny moduł rozszerzający umożliwia podłączenie MX-1 bezpośrednio do projektora lub ekranu telewizora przez HDMI / VGA.

Kompaktowa konstrukcja - imponująca wydajność 

MX-1 zawiera więcej niż myślisz od pierwszego wejrzenia. Dokładnie się przyjrzyj a zobaczysz wysokowydajny wizualizator w kieszeni.

Rozdzielczość 4K (ultra HD)

Matryca CMOS 1 / 3,2 "z 13 megapikselami rejestruje imponujące obrazy. Wbudowana dioda LED zapewnia dodatkowe oświetlenie.

Elastyczny we wszystkich kierunkach

Obróć i obróć głowicę kamery w niemal każdym kierunku. W zależności od miejsca i stylu pracy możesz umieścić MX-1 obok lub na wierzchu obiektu, który wyświetlasz.

Zbudowany do użycia na komputerze

Poprzez połączenie USB 3.0 obrazy o wysokiej rozdzielczości są przesyłane w czasie rzeczywistym. Jednocześnie MX-1 zasilany jest kablem USB.

Więcej połączeń

Dodatkowa wtyczka MX-1 rozszerza MX-1 o wyjścia VGA i HDMI. Bez użycia komputera można go podłączyć bezpośrednio do projektora lub innego urządzenia wyjściowego.