Slide background

Akademia Druku 3D

PRZYSTĄP DO NASZEJ AKADEMII
Tutaj poznasz tajniki druku 3D. Nasi specjaliści pomogą Ci rozwiązać problemy techniczne, a filmy instruktażowe rozwieją Twoje wątpliwości. Każde webinarium to kolejna dawka przydatnej wiedzy...

Slide background

EduWsparcie Vision 3D

Kompleksowy system uruchomienia oraz wdrożenia druku 3D w szkołach. Pomaga uczniom i nauczycielom zapoznać się i zrozumieć technologię druku 3D, a także wdrożyć ją w swojej szkole...

AKADEMIA DRUKU 3D

Witamy serdecznie wszystkich w naszej Akademii Druku 3D. Zdając sobie sprawę z faktu, iż technologia druku 3D na dzień dzisiejszy wielu osobom zajmującym się tym tematem może sprawiać trudności stworzyliśmy to miejsce. Zapewne wielu z Was nabyło w programie "Laboratoria Przyszłości" drukarkę 3D. Niektóre szkoły zakupiły z dodatkowym pakietem wsparcia technicznego, inne nie. Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy. W tym miejscu będziemy informować o wszystkich istotnych elementach naszego programu wsparcia a także publikować wiele materiałów edukacyjnych dla każdego.

"EduWsparcie"
nasze zaangażowanie w Państwa szkołę.
Program wsparcia dla szkół.

Wsparcie "EduWsparcie" to nasze rozwiązanie wspierające szkoły przez najbliższe 5 lat, W okresie trwania całego programu "Laboratoria Przyszłości" gwarantujemy Państwu stałą opiekę techniczną jak i pełne wspracie dydaktyczno merytoryczne dla osób zajmujących się w szkole technologią druku 3D (nauczyciele, koordynatorzy).

Nasze wsparcie obejmuje, szeroki zakres pomocy i materiałów dydaktycznych. Placówka oświatowa współpracująca z nami w ramach "EduWsparcie" w prosty i łatwy sposób wdroży druk 3D na każdej lekcji. Przekażemy kompleksową wiedzę, pomocną w organizacji codziennych zajęć z drukarkami 3D. Wspólnie  zbudujemy innowacyjna szkołę, a uczniowie zdobędą kompetencje pomocne w przyszłym, szybko zminiającej się rzeczywistości, która w coraz większym stopniu związana jest z nowymi technologiami.

Co oferujemy?

Jak każda nowa technologia, tak i druk 3D kryje wiele niespodzianek. Ponadto nastepuję ciagły rozwój samej technologi druku 3D. Z tego powodu mogą pojawiać się problemy techniczne związane z urządzeniami jak i oprogramowaniem. Nasz zespół specjalistów poradzi sobie z każdym problemem.

Technologia druku 3D staje się coraz bardziej rozbudowanym działem wiedzy i edukacji. Rośnie ilość rozwiązań technologicznych, stosowane są coraz to nowe materiały z któych można korzystać w druku 3D. Na bieżąca będziemy Państwa wdrażań we wszystkie kolejne etapy edukacji z zakresu techonologi 3D.

Nasze wsparcie zapewni Państwa szkole pełną zgodność z założeniami programów edukacyjnych Ministerstwa Edukacji jak i wesprze wdrażanie kolejnych zbliżających się rozwiązań. W przypadku jakichkolwiek publikacji przez MEiN reagujemy na bieżąco informując naszych Klientów.

Szeroko pojęta EDUKACJA 3D. Z technologią druku 3D związanych jest wiele elementów edukacji i do wielu można ją wdrożyć. Edukacja 3D to nie tylko wiedza jak drukować, ale także olbrzymi obszar związany z projektowaniem. Postaramy się sukcesywnie Państwa w ten świat wdrażać.

DRUKARNIA 3D
NASZ BLOG

Zapraszamy na nasz firmowy BLOG o technologii 3D. Nasi specjaliści dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem...

Jesteśmy dystrybutorem znanych, cenionych marek.
Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań multimedialnych
dla placówek edukacyjnych, administracyjnych, przedsiębiorstw.

MONITORY INTERAKTYWNE | TABLICE MULTIMEDIALNE | WIZUALIZERY | PROJEKTORY

INFORMACJE TELEADRESOWE

Zapraszamy do zakładki "kontakt", bezpośrednie numery telefonów do przedstawicieli handlowych, biura jak i formularze ułatwią Państwu kontakt

WSPARCIE TECHNICZNE

Nasz dział serwisowy jest do Państwa dyspozycji, prosimy skorzystać z formularza kontaktowego w celu szybkiej reakcji z naszej strony

STREFA
DEALERA

Zapraszamy do działu przeznaczonego tylko dla naszych Kontrahentów. Dostęp tylko po zalogowaniu. Informacja bezpośrednio w naszym biurze. 

REJESTRACJA PRODUKTU

Zarejestruj produkt zakupiony w naszej firmie lub u naszego Dealera - dzięki temu uzyskasz dodatkowe korzyści.

Go to top