Zapraszamy
na bezpłatny, certyfikowany WEBINAR

SLICER 'owanie na ekranie - cz. 2

czyli jak przygotować model do druku cz. 2

Opis webinarium

W czasie webinarium ekspert druku 3D i nauczyciel, pan Krzysztof Fortuna przedstawi kolejne możliwości slicera FlashPrint, które ułatwia Wam pracę podczas przygotowywania modeli 3D do wydruku.

Na zakończenie webinarium będzie panel pytań i odpowiedzi.

Zapraszam serdecznie.

Zapraszamy na godzinę 19.00

‍Ważne informacje

Bardzo ważne! - Prosimy logować się imieniem i nazwiskiem. Na podstawie podanych informacji zostanie wystawiony certyfikat.

 

  1. Spotkanie odbędzie się na platformie Cisco Webex Meetings
  2. Webinarium odbędzie w postaci zwykłego spotkania z możliwością włączenia swojej kamery i mikrofonu.
  3. Wystarczy kliknąć w podany linki najlepiej 10 min przed rozpoczęciem.
  4. Uczestnicy pojawią się najpierw w poczekalni, a o godzinie 19.00 prowadzący wpuści wszystkich na webinarium.
  5. Webinarium będzie nagrywane i publikowane na stronach i portalach firmy Vision Distribution. Uruchamiając swoją kamerę lub mikrofon jednocześnie uczestnicy wyrażają zgodę na wielokrotne publikowanie nagrania, bez możliwości rezygnacji w późniejszym terminie.

UWAGA!

jeżeli po kliknięciu w link będą państwo mieli problem z odtwarzaniem dźwięku lub obrazu, to należy zamknąć stronę i kliknąć w link ponownie.

PRELEGENT

Image

mgr inż. Krzysztof Fortuna

nauczyciel 

Nauczyciel dyplomowany z przeszło 20 letnim stażem, na co dzień pracuje w Szkole Podstawowej w Starym Jarosławiu w malowniczo położonej Gminie Darłowo. Absolwent Politechniki Warszawskiej o kierunku „Modelowanie i drukowanie 3D”, Politechniki Koszalińskiej o specjalności „Inżynierskie Zastosowania Komputerów” oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Pomysłodawca i organizator Ogólnopolskiej Konferencji Edukacyjnej dla uczniów „Noc Systemożerców” oraz Powiatowego Konkursu Wiedzy Informatycznej „Informatyka dla każdego Europejczyka”. Certyfikowany trener i wdrożeniowiec rozwiązania „Librus Synergia” oraz prelegent na ogólnopolskich konferencjach „Nowoczesny Dyrektor”. Twórca szkolnego „Centrum Edukacji Medialnej i Nowych Technologii” z kinem z prawdziwego zdarzenia, studiem filmowym i jedyną w Polsce tak wyposażoną, pracownią druku 3D, która funkcjonuje w szkole już od 5 lat. Ambasador marki Flashforge.

Ukończył także Warszawską Szkołę Filmową, jest Liderem ogólnopolskiego programu Filmoteka Szkolna, a na gali 40. FPFF w Gdyni otrzymał prestiżową nagrodę Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Trzykrotny Laureat LISTY 100 (edycja 2019, 2020, 2021) osób, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w naszym kraju.

Prywatnie motocyklista samotnie podróżujący po Świecie. Obecnie przygotowuje wyjazd do Iranu, a jego przygody można śledzić na profilu FB i kanale YT „Fortuna kołem się toczy”.

Client 1
Client 2
Client 3
Client 3

Vision Distribution

tel./fax: +48 62 741-46-36

tel./fax: +48 62 741-46-36

webinaria@vision-dsitribution.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Widok 53a, 62-800 Kalisz

ul. Widok 53a, 62-800 Kalisz

Go to top