eBoard 7520TDQc SlimFrame

Najnowsza linia monitorów interaktywnych z systemem operacyjnym ANDROID 11.0, portem USB-C i aplikacją eShare umożliwiającą bezprzewodowe udostępnianie treści z urządzeń mobilnych. Inteligentny, dwufunkcyjny magnetyczny pisak, umożliwia tworzenie i wprowadzanie treści w postaci notatek o różnej grubości linii w zależności której użyjemy końcówki. Funkcjonalność tą uatrakcyjnia również możliwość przypisania do każdej z końcówek dowolnego koloru z dostępnej w oprogramowaniu palety barw. Monitory eBoard dzięki swej funkcjonalności w połączeniu z interakcją i bezprzewodowym udostępnianemu treści z urządzeń mobilnych w znacznym stopniu usprawnią przekaz podczas prelekcji, wykładu, prezentacji lub lekcji. To nieodzowna pomoc dydaktyczna każdego nauczyciela. Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji, ośmiordzeniowego procesora Eight-Core ARM Cortex Quad-Core A73 i Quad-Core A53 otrzymujemy wysoką wydajność oraz bardzo stabilną i efektywną pracę monitora.

Specyfikacja techniczna

Parametr techniczny / model

VE 7520TDQc SlimFrame

Wyświetlacz
 
przekątna obszaru roboczego 75"
rozdzielczość 4K UHD 3840x2160 @60Hz
technologia wyświetlania LCD z technologią D-LED (Direct LED)
typ panelu IPS
jasność 500 cd/m²
kontrast 5000:1
rozmiar pixela 0.4298 x 0.4298 mm
proporcje obrazu 16:9
czas reakcji matrycy ≤ 6ms
wyświetlanie i głębia kolorów 1.07 B / 10 bitowa głębia
rozmiar wyświetlanego obrazu 1 650.24 x 928.26 mm
szyba ochronna 4 mm / 7H
kąt widzenia 178° / 178°
żywotność matrycy 50 000h
Dotyk
 
technologia odczytu IR Podczerwień 
czas reakcji matrycy ≤ 5ms
ilość jednocześnie odczytywanych punktów 20
precyzja pozycjonowania ≤ 1mm
rozdzielczość dotyku 32 768 x 32 768
obsługa dotyku pióro, palec, dowolny nieprzezroczysty element
prędkość kursora 200 punktów/s
wspierane systemy operacyjne Windows 11; 10; 8 / Linux / Mac / Android
Interfejsy IN / OUT
 
HDMI IN x2 HDMI 2.0 4K@60Hz (Tył)
x1 HDMI 1.4 4K@30Hz (Front panel)
HDMI OUT x1
DisplayPort x1 
VGA IN x1
VGA OUT brak
PC Audio IN (MiniJack 3.5mm) x1
USB 2.0 x1
USB 3.0 x5 (w tym x3 panel przedni)
USB-C x2 (w tym x1 panel przedni)
USB Touch x3 (w tym x1 panel przód), (USB 3.0 Full speed)
RS-232 x1
RJ-45 LAN IN x1 (10/100/1000 Mbps)
RJ-45 LAN OUT x1 (10/100/1000 Mbps)
SPDIF Coaxial OUT x1
Earphone (słuchawki) x1
Maicrophone (mikrofon) x1
wbudowane Głośniki x1
złącze OPS-80pin x1
SD-Card port x1 TF Card
Wbudowane głośniki 2 x 20W
Płyta Główna / Moduł Android
 
wersja systemu ANDROID 11.0
chip set Amlogic 311D2
procesor CPU Eight cores high-performance / Quad core ARM Cortex A73 + Quad core Cortex A53 / 2.28GHz
karta graficzna GPU ARM Mail G52 MP8 / Cash 512kB / GPU base clock 650 MHz / GPU boost clock 820 MHz 
pamięć RAM 4GB 2400MHz
pamięć ROM Emmc 32GB
obsługa zewnętrznych kart pamięci TF-Cart
obsługiwna rozdzielczość 4K UHD 3840x2160
komunikacja bezprzewodowa WiFi6 802.11 a/b/g/n/ac/ax / 2.4/5G / HotSpot / Bluetooth 5.0
Oprogramowanie
 
Menu OSD / obsługiwane języki polski, angielski, ukraiński, francuski, niemiecki, hiszpański, portugalski, rosyjski, japoński, koreański, chiński uproszczony, chiński tradycyjny
Aplikacja WhiteBoard / Funkcja białej tablicy TAK
Nanoszenie notatek na dowolnym źródle TAK
Adnotacja na pulpicie TAK
Wbudowana przeglądarka internetowa TAK
Zrzuty ekranowe TAK
Wbudowane narzędzie do głosowania TAK
Obsługa menadżera plików TAK
Funkcja udostępniania ekranu TAK (aplikacja eShare)
Odtwarzanie plików multimedialnych TAK
Parametry fizyczne i środowiskowe
 
waga netto 59kg
waga brutto 72kg
wymiary urządzenia 1 717.4 x 100.3 x 1 056.3 mm
wymiary oakowania 1 855 x 200 x 1 170 mm
rozstaw VESA 400 x 200 4M8
napięcie zasilania 100 - 240 V/AC 50/60Hz / 1.35A
zużycie energii max. / czuwanie ≤ 280W / ≤ 0.5W
temperatura i wilgotność pow. Podczas pracy 0°C - 40°C / 20% - 80%
Temperatura i wilgotność pow. Podczas przechowywania -10°C - 60°C / 10% - 60%
Praca ciągła 18h / 7days
Pozstałe  
wbudowana kamera NIE
wbudowane mikrofony NIE
Akcesoria w zestawie przewód zasilający 3m x1, przewód HDMI 5m x1, przwód USB 5m (do obsługi dotyku) x1, pióro x1, pilot x1, baterie do pilota x2, anteny WiFi x4, skrócona instrukcja obsługi x1, uchwyt instalacyjny monitora do ściany x1
Certyfikaty CE, RoHS, ISO 9001, ISO 14001, 
Gwarancja standard 24 m-ce z mozliwością rozszerzenia do 36 m-cy po zarejestrowaniu na stronie https://www.vision-distribution.pl/index.php/kontakt/rejestracja-produktu dla placówek oświatowych z numerem RSPO do 5 lat
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Funkcjonalność

Monitor zapewnia szereg innowacyjnych, jak i również użytecznych funkcji dzięki, oprogramowaniu udostępnianemu z poziomu systemu ANDROID 11.0. Teraz wykorzystując aplikację systemową WhiteBoard, użytkownik może dokonywać różnego rodzaju odręcznych notatek, w ultra wysokiej rozdzielczości 4K, pisząc bądź rysując bardzo cienką kreską.

Dołączone do monitora inteligentne pióro, zakończone po obu stronach dwiema różnymi grubościami, wraz z oprogramowaniem systemowym, daje nam nowe możliwości funkcjonalne. Umożliwia użytkownikowi w prosty i łatwy sposób dokonywanie zapisów, notatek, podkreśleń dwiema grubościami linii jedynie poprzez obrócenie pióra. Dodatkowo użytkownik może do danej końcówki pióra, przypisać wybrany z dostępnej palety barw kolor, uzyskując tym samym, możliwość notowania daną grubości linii, z przypisanym do niej kolorem.

Uruchomiona podczas pracy strona w aplikacji WhiteBoard, może być powiększana bez ograniczeń, w następujących po sobie krokach, z możliwością anulowania tej funkcji w dowolnym momencie.

Połączenie nowego desingu i precyzji

Wysoce precyzyjny system pozycjonowania w podczerwieni (IR), pracujący z rozdzielczością równą 32 768 x 32 768 linii, umożliwia jednoczesny odczyt 20 punktów dotyku z bardzo dużą dokładności punku, osiągającą wartość ≤1mm. Cały układ konstrukcyjnie został zamknięty w ultra wąskiej ramce o szerokości zaledwie 12mm co w znacznym stopniu podnosi walory estetyczne nadając tym samy urządzeniu lekkości całej konstrukcji.

Image
Image

Zaawansowana komunikacja

W nowej linii monitorów eBoard komunikacja zarówno z wbudowanym wewnętrznym komputerem OPS, jak również z systemem ANDROID odbywa się za pośrednictwem tych samych portów USB. Są one współdzielone, co w znacznym stopniu podnosi komfort pracy, ponieważ użytkownik nie musi zastanawiać się z którego portu skorzystać w danym momencie, aby udostępnić bądź wyświetlić treści lub otworzyć jakikolwiek plik czy katalog, pracując w danym momencie na danej platformie systemowej Android lub Windows. Do tego celu dostępne są obecnie aż trzy porty USB 3.0 zlokalizowane w przednim panelu monitora.

Dodatkowo zwiększając wielofunkcyjność urządzenia, monitor został wyposażony w port USB-C zlokalizowany zarówno w przednim jak również tylnym panelu operacyjnym, gdzie zostały rozlokowane interfejsy komunikacyjne. USB-C dzięki swej konstrukcji umożliwia transmisję video w jakości HD, jak również obsługę dotyku poprzez jeden przewód (za pośrednictwem jednego przewodu, używając tylko jednego przewodu).

W celu zwiększenia bezpieczeństwa danych korzystając z zewnętrznych, mobilnych (przenośnych) urządzeń typu PenDrive, system odczytu automatycznie przechodzi w tryb poufny, umożliwiając odblokowanie dopiero po wprowadzeniu hasła. Zwiększa to w znacznym stopniu ochronę danych użytkownika przed niepowołanym użyciem.

Komfort pracy i bezpieczeństwo urządzenia

Zapewniając użytkownikowi wysoki komfort pracy, wyświetlacze dostarczane w nowej linii monitorów eBoard, posiadają wbudowany filtr koloru niebieskiego oraz zredukowaną do zera (zniwelowaną) przestrzeń pomiędzy matrycą, a chroniącą ją przed uszkodzeniami szybą hartowaną. To w znacznym stopniu podnosi jakość wyświetlanego kontentu (obrazu) chroniąc nasze oczy umożliwiając jednocześnie wykorzystanie wyświetlacza w pełnych kątach widzenia podobnie jak w monitorach pojemnościowych. Dodatkowo matryca chroniona jest 4mm, AG antyodblaskowym i hartowanym szkłem o wytrzymałości określanej w skali Mohsa 7H. Daje nam to pewność podczas użytkowania, że nie uszkodzimy matrycy.

Jesteśmy dystrybutorem znanych, cenionych marek.
Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań multimedialnych
dla placówek edukacyjnych, administracyjnych, przedsiębiorstw.

MONITORY INTERAKTYWNE | TABLICE MULTIMEDIALNE | WIZUALIZERY | PROJEKTORY

INFORMACJE TELEADRESOWE

Zapraszamy do zakładki "kontakt", bezpośrednie numery telefonów do przedstawicieli handlowych, biura jak i formularze ułatwią Państwu kontakt

WSPARCIE TECHNICZNE

Nasz dział serwisowy jest do Państwa dyspozycji, prosimy skorzystać z formularza kontaktowego w celu szybkiej reakcji z naszej strony

STREFA
DEALERA

Zapraszamy do działu przeznaczonego tylko dla naszych Kontrahentów. Dostęp tylko po zalogowaniu. Informacja bezpośrednio w naszym biurze. 

REJESTRACJA PRODUKTU

Zarejestruj produkt zakupiony w naszej firmie lub u naszego Dealera - dzięki temu uzyskasz dodatkowe korzyści.

Go to top