Projektor OPTOMA W305ST

MODEL

cena netto

cena brutto

W305ST

ZADZWOŃ PO CENĘ

ZADZWOŃ PO CENĘ

Projekcja 3D nawet w najmniejszych pomieszczeniach dzięki W305ST

  • Rozdzielczość natywna WXGA, obraz 60” z odległości zaledwie 68cm
  • Jasny obraz o żywych barwach – 3200 lumenów ANSI
  • Żywotność lampy do 10 000 godzin² i energooszczędność na poziomie 70%
  • Obraz bez cieni na tablicach interaktywnych
 
Szerokoekranowa projekcja 3D nawet w najmniejszych pomieszczeniach dzięki W305ST

Projektor krótkiego rzutu Full 3D W305ST o rozdzielczości WXGA i jasności 3200 lumenów ANSI jest przeznaczony do wyświetlania jasnych, bogatych, barwnych, krystalicznie czystych obrazów zarówno w sektorze edukacji jak i biznesu.

Urzeknij swoją publiczność, zwiększ jej potencjał uczenia się i popraw wyniki dzięki wykładom w krystalicznie czystym 2D lub niesamowitym 3D.

Projektor doskonale nadaje się do instalacji z tablicami interaktywnymi. Daje szkołom i firmom odpowiednie narzędzia do prezentowania treści w interesujący sposób bez cieni czy odblasków na ekranie.

Niesamowita żywotność lampy dochodząca do 10 000 godzin w połączeniu z technologią Eco+ pozwala zaoszczędzić energię i pieniądze

Gwarancja koloru

Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów naszych projektorów pozostanie taka jak w dniu zakupu, że w Optoma gwarantujemy to przez 5 lat.

Zainspiruj swoich uczniów

Nauczanie w 3D to najnowsza innowacja w technologii edukacyjnej, otwierająca nowe drogi zarówno dla nauczycieli jak i uczniów. Angażuj i inspiruj swoich uczniów lekcjami 3D – poznawajcie świat, podróżujcie w kosmos, zajrzyjcie wgłąb ludzkiego ciała i realizujcie nowe pomysły. Projektory 3D Optoma zabierają naukę w nowy wymiar imersji i emocji... bez dodatkowych kosztów!

Jak działa 3D?

Dzięki wykorzystaniu charakteryzującej się wysoką szybkością technologii DLP®, projektory Optoma 3D Ready potrafią wyświetlać wideo i obrazy ze zdumiewającą częstotliwością odświeżania 120Hz, abyś mógł oglądać materiały w barwnej pełnoekranowej stereoskopii 3D.

Efekt 3D uzyskuje się przez podzielenie sygnału na dwa standardowe strumienie wideo – po jednym dla każdego oka. Korzystając z technologii DLP® Link™, okulary 3D synchronizują się z obrazem na ekranie i wyodrębniają poszczególne strumienie dla odpowiedniego oka. Następnie, mózg łączy dwa strumienie sprawiając, że obraz nabiera życia.

W305ST obsługuje wiele formatów 3D z różnych urządzeń takich jak komputery, odtwarzacze Blu-ray 3D™, konsole Sony® PS3, Microsoft® Xbox 360 oraz systemy transmisji telewizyjnej 3D.

Format 3DW305ST
Obrazy ustawione pionowo obok siebie (Side-by-Side)Tak
Obrazy ustawione poziomo (Top-and-Bottom)Tak
Obrazy nałożone na siebie (Frame Packing)Tak
Sekwencja klatekTak

Wymagane elementy

  1. Optoma W305ST
  2. Okulary 3D ZD301 Optoma
  3. Urządzenie 3D i oprogramowanie edukacyjne 3D

Obiektyw krótkiego rzutu

W305ST potrafi wyświetlać obraz o imponującej przekątnej 60” z odległości zaledwie 68cm od ekranu projekcyjnego. Bez względu na to, czy zainstalowany w konfiguracji wolnostojącej czy na uchwycie ściennym, W305ST eliminuje cienie na ekranie i pozwala na swobodne prezentowanie.

Jasna, szczegółowa i barwna projekcja

Przyciągnij uwagę publiczności jasnymi, żywymi obrazami dzięki wyposażeniu projektora W305ST w technologię BrilliantColor™.

Wstępnie skonfigurowane tryby pozwalają uzyskać doskonały obraz na wielu różnych powierzchniach, w tym ekranach projekcyjnych i tablicach interaktywnych.

Przejrzyste, ostre obrazy

Zajęcia w klasie lekcyjnej i prezentacje na sali posiedzeń wymagają ostrych, perfekcyjnych obrazów. Technologia DarkChip3™ firmy Texas Instruments pozwala osiągnąć oszałamiający współczynnik kontrastu 18 000:1 dla wyrazistej grafiki i krystalicznie czystego tekstu. Czystsze biele i bogatsze czernie dodają życia obrazowi i ułatwiają czytanie tekstu.

Aby zachować klarowność obrazu, projektory Optoma wyposażono w technologię DLP® zapobiegającą degradacji na przestrzeni czasu i zapewniającą stałą funkcjonalność pikseli.

Sterowanie RS232

Projektory Optoma posiadają szeroki zestaw poleceń RS232, dzięki czemu można nimi łatwo zarządzać z dowolnego systemu sterowania.

Kompatybilność z AMX

W projektor W305ST wbudowano protokół dynamicznego wykrywania Dynamic Discovery Protocol. Funkcja ta umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania AMX.

Funkcje dodatkowe

Włączenie bezpośrednie - Czas rozruchu znacznie się skraca, ponieważ tryb czuwania zostaje pominięty po wetknięciu wtyczki przewodu zasilającego do aktywnego gniazdka. Nie trzeba wtedy wciskać przycisku zasilania na pilocie ani klawiaturze projektora.

Automatyczne wyłączanie - Jeśli po wstępnie ustalonym okresie czasu projektor nie otrzyma sygnału, automatycznie się wyłączy oszczędzając w ten sposób energię i wydłużając żywotność lampy.

Blokada klawiatury - Aktywacja funkcji zapobiega zmienianiu ustawień przez osoby nieupoważnione i sprawia, że projektor może być sterowany wyłącznie pilotem.

Bezprzewodowy (opcja dodatkowa)

Adapter WPS-3 umożliwia bezprzewodowe podłączenie i wyświetlenie prezentacji oraz materiału wideo. (Zasilany za pośrednictwem wejścia VGA)


¹Jasność i żywotność lampy może być różna w zależności od wybranego trybu projektora, warunków otoczenia i sposobu użytkowania. Jasność będzie się z czasem stawała coraz słabsza, co jest typowe dla wszystkich projektorów lampowych. ²Typowa żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu użytkowania i warunków otoczenia. Liczba 10 000 godzin jest oparta na Cyklu Edukacyjnym. Cykl Edukacyjny jest oparty na dziennym schemacie użytkowania. Na prośbę dostępne są jego założenia. ³Optoma gwarantuje, że przy normalnym użytkowaniu, jakość kolorów Optoma DLP® będzie taka sama, jak dla nowego urządzenia. Wyjątki: (a) W przypadku uszkodzenia projektora w wyniku nieprawidłowego użytkowania gwarancja zostanie unieważniona. (b) Gwarancja może zostać unieważniona w przypadku zastosowań przemysłowych lub komercyjno-rozrywkowych, gdzie występuje nadmierna ilość pyłu lub dymu (c) Gwarancja nie będzie ważna, jeśli jasność lampy spadnie poniżej 50% z powodu zużycia, lub jeśli projektor nie będzie działał z powodu innych usterek. (d) Z czasem zużyte lampy w projektorach wszystkich typów wykazują niewielkie zmiany w kolorach. Chronione prawem autorskim © 2013, Optoma Europe Ltd. Wszystkie użyte tu nazwy innych produktów i firm służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych i mogą być znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli. Z zastrzeżeniem błędów i opuszczeń, wszystkie dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. DLP®, BrilliantColor™ oraz logo DLP są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Texas Instruments. Wszelkie ilustracje produktów służą wyłącznie do celów poglądowych. Mimo, iż dołożono starań, by zapewnić dokładne odzwierciedlenie naszych produktów, produkty rzeczywiste mogą się nieznacznie różnić. Niektóre ilustracje produktów mogą być cyfrowo zmienione w celu dodania logo Optoma na przednim panelu. Optoma zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian rzeczywistych produktów lub ilustracji produktów bez uprzedzenia. Niektóre obrazy mogą być symulowane.

Technologia Eco+ firmy Optoma zwiększa nasze zaangażowanie na rzecz ograniczenia wpływu jaki wszyscy wywieramy na środowisko

Tryb Eco+

Oszczędzanie energii, oszczędza pieniądze! Technologia Eco+ redukuje zużycie energii do nawet 30%. Ta inteligentna funkcja ma również pozytywny wpływ na żywotność lampy, zwiększając ją do 70% przy jednoczesnym obniżeniu całkowitych kosztów eksploatacji i zmniejszeniu konieczności serwisowania.

Auto Power Off

Mogą zaistnieć przypadki, gdy projektor pozostawiono uruchomiony podczas gdy nie jest już używany. Aby oszczędzać energię, jeśli projektor jest nadal uruchomiony a nie zostanie wykryte źródło sygnału, funkcja 'Auto Power Off' automatycznie wyłącza projektor po upływie określonego czasu.

Wyciszenie Eco AV

Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on potrzebny. To także natychmiast zmniejsza zużycie energii do 30%, dodatkowo przedłużając żywotność lampy.

Przyjazny środowisku

Włączenie trybu czuwania

W305ST Specyfikacja

Technologia wyświetlaniaPojedynczy 0.65” procesor WXGA DC3 DMD, technologia DLP® firmy Texas Instruments
Natywna rozdzielczośćWXGA 1280 x 800
Jasność1 (Tryb Jasny)3200 lumenów ANSI
Kontrast18 000:1
Żywotność lampy2 Eco/Bright6000/4500 (hrs)
Współczynnik projekcji 30,52:1
Współczynnik powiększeniaStała ogniskowa
Złącza wejściowe/wyjścioweHDMI (obsługa 1.4a 3D), 2 x VGA (RGB/YPbPr/bezprzewodowo), S-Video, gniazdo kompozytowe, wejście audio 3.5mm, wyjście audio 3.5mm, wyjście VGA, RS232, port USB (mysz zdalna/serwisowy)
Głośnik (w watt)2
Korekcja trapezu± 40° w pionie
Waga (kg)2,55
Wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm)288 x 220 x 86
Proporcje obrazuNatywny 16:10, kompatybilny z 16:9/4:3
Offset115% ±5%
Wielkość ekranu projekcyjnego1.13 – 5.67m (44.64” – 223.21”) Przekątna 16:10
Odległość wyświetlania0.5 - 2,5 metrów
Obiektyw projekcyjnyF/2.8; f=7.017mm, stała ogniskowa
Jednolitość80%
Maksymalna rozdzielczośćUXGA 1600 x 1200
Kompatybilność z komputeramiUXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
Kompatybilność WideoPAL (B, D, G, H, I, M, N, 576i/p), NTSC (M, 4.43/3.58 MHz, 480i/p), SECAM (B, D, G, K, K1, L) HD (1080i, 720p)
Wsparcie 3DFull 3D : Funkcje 3D projektorów Optoma można wykorzystywać wyłącznie z kompatybilnymi treściami 3D. Typowo stosuje się je z systemami edukacyjnymi 3D oraz systemami projektowania i modelowania 3D. Teraz obsługiwane są systemy transmisji telewizyjnej 3D (SKY w Wielkiej Brytanii), Blu-ray 3D™ oraz gry 3D na konsolach Sony® PS3 lub Microsoft® Xbox 360 w ramach specyfikacji HDMI v1.4a.
Kompatybilność 3DObrazy ustawione pionowo obok siebie (Side by Side):1080i50 / 60, 720p50 / 60
Obrazy nałożone na siebie (Frame-pack): 1080p24, 720p50 / 60
Obrazy umieszczone nad sobą (Over-Under): 1080p24, 720p50 / 60
Sekwencja klatek: 480i
Częstotliwość odświeżania poziomego‎15 - 91kHz
Częstotliwość odświeżania pionowego 25 - 85Hz (120Hz dla 3D)
Wyświetlane kolory1.07 miliarda
Poziom hałasu (tryb Eco)29dB
Zasilanie100-240V, 50-60Hz
Zużycie energiiTryb jasny 235W / tryb Eco 205W (<0.5W w trybie czuwania)
Typ Lampy190W
Warunki pracy5°C ~ 40°C, Maks. wilgotność 85%, Maks. wysokość 3000m
BezpieczeństwoZabezpieczenie antykradzieżowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
Wyświetlacz ekranowy19 języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, polski, holenderski, rosyjski, fiński, szwedzki, grecki, norweski/duński, węgierski, czeski, turecki, rumuński, perski, arabski
Akcesoria standardoweOsłona obiektywu, przewód zasilający, kabel VGA, pilot, 2 baterie AA, ulotka szybkiego startu, instrukcja obsługi na CD
Akcesoria opcjonalneBezprzewodowe okulary 3D DLP® Link™, uchwyt ścienny
Gwarancja2 Lata
RoHSZgodny

3 tolerancja +/- 5%3 tolerancja +/- 5%