Poznaj swojego nowego przyjaciela w nauce programowania- TRUETRUE. Robot typu All-in-one to najlepsze rozwiązanie do nauki programowania dla edukacji początkowej.

SIGONGmedia, to twórca wybieranej przez 90 % nauczycieli z Korei platformy edukacyjnej „I-Scream S”, przygotowującej uczniów do rozpoczęcia nauki programowania. Robot TRUETRUE powstał we współpracy z wydziałami akademickimi University of Software Education i zespołem badawczym z laboratorium robotyki KAIST..

Zdolny do wykonywania różnych czynności bez konieczności podłączania do sieci, kodowanie bloczkami I za pomocą aplikacji.

TRUETRUE umożliwia dzieciom naukę poprzez zabawę, w jakimkolwiek miejscu, o jakimkolwiek czasie- od programowania za pomocą narzędzi nie wymagających podłączenia do sieci, poprzez programowanie z wykorzystaniem urządzeń typu tablet, smart fon, komputer.

Nauka zgodna z nurtem kształcenia STEAM jak również z podstawą programową.

TRUETRUE wspiera kompleksowe kształcenie w zakresie kodowania dzięki materiałom z zakresu informatyki po twórcze programowanie robotów, które jest niezbędne dla rozwijania przyszłych talentów.

01

Bez konieczności podłączania do sieci.

Odkrywanie podstawowych zasad programowania takich jak sekwencje, pętle i warunki. Na tym etapie uczniowie mogą odkrywać świat programowania, bez konieczności podłączania do komputera.

02

Kolorowe karty do programowania

Wprowadź TRUETRUE w ruch za pomocą kolorowych kart do programowania. Śledząc ruch robota uczniowie w prosty sposób mogą zrozumieć podstawowe zasady programowania.

03

Wykrywanie ruchu.

TRUETRUE rozpoznaje wybrany za pomocą przechylenia kierunek i wykonuje go w określonym porządku dzięki 3-osiowemu akcelerometrowi. W ten sposób można go programować, robot będzie podążał w wybranym przez Ciebie kierunku.

04

Śledzenie linii

TRUETRUE rozpoznaje narysowne na kartce papieru lub na tablecie linie i kolory i przemieszcza się po nich. Jest to zachęta dla uczniów, do bycia kreatywnymi i tworzenia własnych plansz, po których robot będzie się przemieszczał.

05

Kodowanie bloczkami

Truetrue pomoga uczniom w prosty sposób zrozumieć zasadę kodowania bloczkami. Po złożeniu odpowiednich bloczków, składających się z różnych poleceń, TRUETRUE zacznie się poruszać.

06

Twórcza aktywność

Ciesz się różnymi aktywnościami twórczymi dzięki TRUETRUE. Zwiększaj efekty uczenia się i zainteresowanie uczniów. To sprawia, że kodowanie jest przyjemniejsze.

Tworzenie muzyki za pomocą TRUETRUE

Twórz własną muzykę dzięki aplikacji Truebot Music Card i SCRATCH.
Możesz angażować się w różne działania muzyczne, takie jak TrueNanta i HandBell.

Aktywność sportowa z TRUETRUE

Ciesz się różnymi sportami dzięki TRUETRUE.
TRUETRUE może towarzyszyć Ci w tenisie, kręglach i innych zajęciach sportowych.

Pobierz aplikacje TRUETRUE

Spotkaj się z przyjaciółmi, którzy sprawią, że z TRUETRUE będzie więcej zabawy.
Ciesz się kodowaniem i zwiększ swoją kreatywność.

POBIERZ