TABLICA INTERAKTYWNA eBoard ETB-8010TP

PÓŁKA INTERAKTYWNA

Zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających, dająca nowe możliwości, 10 – dotykowa w wysokiej rozdzielczością odczytu dotyku. eBoard Touch to dotykowa tablica interaktywna wykonana w najnowszej generacji technologii pozycjonowania w podczerwieni IR, która może być obsługiwana za pomocą palca, pióra, wskaźnika lub dowolnego nieprzezroczystego elementu. Cechuje ją wysoka rozdzielczość wejściowa (32 768 x 32 768) zapewniająca dużą stabilność i dokładność pracy na tablicy, przewyższając tym samym inne produkty działające w technologii dotykowej (pozycjonowania w podczerwieni).

Powierzchnia tablicy eBoard Touch została wykonana z materiału antyodblaskowego (brak refleksów świetlnych i odblasków) odpornego na zarysowania oraz drobne uszkodzenia mechaniczne. Ponadto w celu wzmocnienia struktury (zwiększenia twardości), powierzchnia została pokryta warstwą o wysokiej odporności na zadrapania. Obszar roboczy tablicy posiada również właściwości magnetyczne oraz pozwala na dokonywanie notatek i zapisów pisakami suchościeralnymi.

Całość zamknięto (obudowano) w utwardzonej, oksydowanej ramie z profilu aluminiowego, trwale skręcając i spinając specjalnie zaprojektowanymi narożnikami z zaokrąglonymi krawędziami zabezpieczonymi miękkim tworzywem. Wszystko to sprawia, że konstrukcja całej tablicy jest bardzo sztywna i trwała. Daje to dużą przewagę nad tablicami w obudowie (ramie) z tworzywa sztucznego.


Tablica eBoard Touch rewolucjonizuje świat nauczania, sprawiając, że cała klasa staje się interaktywna i multimedialna! Innowacyjny moduł eClass umożliwia wchodzenie w interakcje z innymi tablicami eBoard Touch (w obrębie jednej sieci) a także komputerami i laptopami znajdującymi się w klasie lub szkole przy wykorzystaniu sieci LAN jak również poprzez transmisję WiFi.

eBoard Touch to bardzo nowoczesne narzędzie dydaktyczne, umożliwia łatwe przyciągnięcie uwagi uczniów oraz zwiększenie efektywności przyswajanej wiedzy. Poprzez zastosowanie najnowszej technologii pozycjonowania w podczerwieni, funkcji Multi-dotyk oraz techniki rozpoznawania gestów tablica wraz z dedykowanym oprogramowaniem eBoard Teach pozwala na obracanie, przesuwanie, przyciąganie i powiększanie lub zmniejszanie oraz ukrywanie wyświetlanych obiektów, obrazów i kształtów przy użyciu palców. Ta metoda pozwala na dowolne manipulowanie obrazami (obiektami), co pozwala zwiększyć w dużym stopniu zainteresowanie i zaangażowanie wśród uczniów.

Cechy produktu

  • Paski skrótu ułatwiające nawigację i pracę z tablicą.
  • Interaktywny pisak z automatyczny wyborem koloru oraz rozpoznawaniem funkcji gumki (wymazywacza). Wybór koloru dokonywany jest przy zdjęciu pisaka z przypisaną barwą poprzez odczepienie go od interaktywnej ramy. Zmiana koloru odbywa się poprzez wymianę pisaka.
  • Obszar roboczy odporny na zarysowania. Trwała, magnetyczna, wzmocniona wewnątrz strukturą plastra miodu. Odporna na uszkodzenia mechaniczne, wgniecenia i odkształcenia mające wpływ na geometrię obrazu. Objęta 25 letnią gwarancją.
  • Narożniki zabezpieczone osłoną wykonaną z elastycznego tworzywa ABS / PC odpornego na zgniatanie. Zapewniają dobrą ochronę połączenia wewnętrznych i ich sploty prowadzone w narożnikach jak również zabezpiecza użytkownika przed skaleczeniem przy otarciu.

Oprogramowanie

Oprogramowanie eBoard Teach w połączeniu z tablicą eBoard daje ogromne możliwości każdemu wykładowcy. Szereg zawartych w nim funkcji i narzędzi w dużym stopniu wspiera jego pracę. Przygotowanie lekcji, wykładu czy prezentacji przy użyciu tej formy przekazu staje się łatwiej przyswajalne, zrozumiałe i akceptowane przez słuchacza. W dobie rozwiązań powiązanych ściśle z interaktywnym przekazem multimedialnym odbiorca jest włączony w przekaz i czynnie w nim uczestniczy. Staje się odbiorcą, a nie jedynie biernym słuchaczem.

Realizowane funkcje:
szereg narzędzi umożliwiających nanoszenie notatek, oznaczanie ich, wskazywanie szczegółów, wprowadzanie ewentualnych korekt. tworzenie zrzutów ekranowych, zakreśleń, podświetleń oraz eksponowania szczegółów, które w danym momencie mają zwrócić szczególną uwagę odbiorcy. rysowanie figur, rozpoznawanie odręcznie rysowanych kształtów, nanoszenie wektorów i wymiarowanie poszczególnych elementów przy wykorzystaniu narzędzi matematycznych, pomiarowych i kartograficznych. wbudowany moduł geometryczny oraz funkcji matematycznych, bogato rozwinięty moduł umożliwiający zapis funkcji i bezpośrednie uzyskanie wykresu praca w układzie kartezjańskim z oznaczeniem punktów wzajemnie przecinających się. działania fizyczne i chemiczne, umożliwiające przeprowadzenie podstawowych badań w celu lepszego zrozumienia zachodzących zjawisk i zależności. bogato wyposażona galeria wspierająca nie tylko wykłady czy lekcje, ale również pozwalająca wzbogacić każdą prezentację. możliwość zapisania własnego obrazu z naniesionymi uwagami, zmianami, czy adnotacjami. możliwość nanoszenia notatek bezpośrednio w trakcie odtwarzania pliku video i zapisania ich wraz z omawianym kadrem. możliwość zapisania prowadzonej lekcji, wykładu lub prezentacji w różnych formatach jak również jako pliku video. moduł eClass umożliwiający dzielenie obrazu między tablicami i jednoczesną pracę na tym samym pliku.

MODEL

CENA
NETTO

CENA
BRUTTO

ETB-8010T
+ półka interaktywna

3 040,62 PLN

3 740,00 PLN

Materiały do pobrania

pdf ico
karta produktu

SPECYFIKACJA TECHNICZNA TABLICY:

MODELETB-8010TP
TechnologiaIR - pozycjonowanie w podczerwieni
Obsługa10 użytkowników, Jednoczesny odczyt 10 punktów. Palec, wskaźnik lub dowolny nieprzezroczysty element
OprogramowanieeBoard Teach & eClass
Wykonanie / powierzchniaRama aluminiowa, oksydowana. Powierzchnia magnetyczna, matowa, suchościeralna, uszkodzenie nie wpływa na działanie tablicy
Przekątna obszaru roboczego81 cali
Proporcje obrazu4:3
Wymiary obszaru roboczego1640 x 1230 mm
Wymiary tablicy1776 x 1366 mm
Waga tablicy≤ 23 kg
Precyzja dotyku:≤ 0.5 mm
Rozdzielczość32768 x 32768
szybkość kursora≥125 punktów/sek
Prędkość odczytu12m/s
Czas reakcji Pierwszy punkt 25ms, linia ciągła 8ms
KomunikacjaUSB
Paski skrótówpo obu stronach
Zasilanie

USB

Interaktywna półka TAK
Akcesoria 3 pisaki zakończone gąbką (czerwony, czarny, niebieski), pisak pełniący rolę gumki, wskaźnik, przy pobraniu pisaka automatycznie rozpoznaje wybór koloru lub gumki, przewód USB 6m, instrukcja obsługii, uchwyty montażowe ścienne, oprogramowanie eBoard Teach.
Akcesoria opcjamobilny stojak do tablicy z uchwytem do projektora, mobilny stojak do tablicy z uchwytem do projektora i płynną regulacją wysokości, rama do instalacji tablicy na ścianie wraz z projektorem z  płynną regulacją wysokości.
 Wsparcie systemów operacyjnychWindows 7 32/64 bit, Windows 8 32/64 bit, Windows 8.1 32/64 bit, Windows Vista, XP, Linux, Mac OS, Android  
GwarancjaPodstawowa 36 miesięcy, rozszerzona 60 miesięcy (po dokonaniu bezpłatnej rejestracji na stronie www.vision-distribution.pl).