skaner 3D
WHALE

skaner 3DWHALE

Proces skanowania odbywa się bez znaczników. Dokładność urządzenia wynosi 0,05mm. Opływowy korpus, metalowa obudowa i skromna kolorystyka odzwierciedlają profesjonalną jakość Whale'a. Fizyczne przyciski na uchwycie chronią Cię przed kłopotami z klawiaturą i myszą. Dzięki współpracy wbudowanego oprogramowania całe skanowanie można wykonać jedną ręką, pozwala to na swobodne i mobilne skanowanie dużych obiektów. Idealny do modyfikowania i projektowania. Może szybko skanować przemysłowe części zamienne o skomplikowanych kształtach i powierzchniach oraz generować modele o rozdzielczości skanowania 0,02 mm High Resolution.

Więcej informacji...

skaner 3D
MAGIC SWIFT PLUS

skaner 3DMAGIC SWIFT PLUS

Jako pierwszy wielkoformatowy skaner 3D na rynku konsumenckim, Magic Swift Plus jest wyposażony w kilka zalet, takich jak łatwa obsługa, duża wydajność, wysoka dokładność i rejestrowanie najdrobniejszych szczegółów, nawet na ciemnych obiektach. Urządzenie może szybko skanować obiekty o skomplikowanych kształtach i powierzchniach oraz generować modele o rozdzielczości 0,25 mm z dokładnością do 0,1 mm.

Więcej informacji...

skaner 3D
Mole

skaner 3DMole

Mole charakteryzuje się wysoką precyzją, skanując obiekty z dokładnością do 0,05 mm, aby uchwycić najdrobniejsze szczegóły. Dzięki pojedynczemu zakresowi przechwytywania 200*100 mm i prędkości skanowania do 10 klatek na sekundę może szybko skanować średniej wielkości obiekt. Wszystko to można zapisać w najczęściej używanych formatach plików 3D OBJ/STL/PLY, co umożliwia natychmiastowe zastosowanie lub dalszą obróbkę naszego projektu.

Więcej informacji...

Jesteśmy dystrybutorem znanych, cenionych marek.
Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań multimedialnych
dla placówek edukacyjnych, administracyjnych, przedsiębiorstw.

MONITORY INTERAKTYWNE | TABLICE MULTIMEDIALNE | WIZUALIZERY | PROJEKTORY

INFORMACJE TELEADRESOWE

Zapraszamy do zakładki "kontakt", bezpośrednie numery telefonów do przedstawicieli handlowych, biura jak i formularze ułatwią Państwu kontakt

WSPARCIE TECHNICZNE

Nasz dział serwisowy jest do Państwa dyspozycji, prosimy skorzystać z formularza kontaktowego w celu szybkiej reakcji z naszej strony

STREFA
DEALERA

Zapraszamy do działu przeznaczonego tylko dla naszych Kontrahentów. Dostęp tylko po zalogowaniu. Informacja bezpośrednio w naszym biurze. 

REJESTRACJA PRODUKTU

Zarejestruj produkt zakupiony w naszej firmie lub u naszego Dealera - dzięki temu uzyskasz dodatkowe korzyści.

Go to top